Žiūrimiausios
Pen Cruzeiro - Santos FC

Sporto rezultatai

Puslapis atsinaujina kas 30 sekundžių
Rusija - 2nd Division:: center August 16
International - Club Friendlies August 16
AP
Aalborg Pirates
5 - 4
Frederikshavn White Hawks
Aalborg Pirates: 5 ( 1 3 0 0 1 )
Frederikshavn W: 4 ( 2 1 1 0 0 )
AP
Atlanty
3 - 4
Krylya Sovetov
Atlanty: 3 ( 0 2 1 0 0 )
Krylya Sovetov: 4 ( 1 2 0 0 1 )
AP
HC GKS Katowice
1 - 2
Jestrabi Prostejov
HC GKS Katowice: 1 ( 1 0 0 0 0 )
Jestrabi Proste: 2 ( 1 0 0 0 1 )
AP
Mlada Boleslav
2 - 3
Saryarka Karaganda
Mlada Boleslav: 2 ( 0 2 0 0 0 )
Saryarka Karaga: 3 ( 1 1 0 0 1 )
FT
Admiral Vladivostok
2 - 3
Eisbaeren Berlin
Admiral Vladivo: 2 ( 0 1 1 )
Eisbaeren Berli: 3 ( 2 0 1 )
FT
Aessaet
3 - 2
Lukko
Aessaet: 3 ( 0 0 3 )
Lukko: 2 ( 1 0 1 )
FT
Almaz
2 - 3
Amurskie Tigry
Almaz: 2 ( 0 1 1 )
Amurskie Tigry: 3 ( 0 3 0 )
FT
Avto Yekaterinburg
4 - 1
Sarmaty
Avto Yekaterinb: 4 ( 2 0 2 )
Sarmaty: 1 ( 0 1 0 )
FT
Belye Medvedi
0 - 4
Junior (MHL)
Belye Medvedi: 0 ( 0 0 0 )
Junior (MHL): 4 ( 0 2 2 )
FT
Buran Voronezh
2 - 7
Khimik Voskresensk
Buran Voronezh: 2 ( 1 1 0 )
Khimik Voskrese: 7 ( 2 3 2 )
FT
Dynamo Pardubice
1 - 3
Slovan Bratislava
Dynamo Pardubic: 1 ( 0 1 0 )
Slovan Bratisla: 3 ( 1 0 2 )
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
3 - 4
Lada Togliatti
Dynamo St. Pete: 3 ( 2 1 0 )
Lada Togliatti: 4 ( 0 1 3 )
FT
Froelunda HC
2 - 3
HV 71
Froelunda HC: 2 ( 0 1 1 )
HV 71: 3 ( 3 0 0 )
FT
Geneve-Servette
6 - 4
Rouen
Geneve-Servette: 6 ( 0 2 4 )
Rouen: 4 ( 2 0 2 )
FT
GKS Tychy
5 - 3
Kosice
GKS Tychy: 5 ( 2 3 0 )
Kosice: 3 ( 0 1 2 )
FT
HC Poruba
5 - 2
Debreceni HK
HC Poruba: 5 ( 2 3 0 )
Debreceni HK: 2 ( 0 1 1 )
FT
HC Tambov
5 - 4
Sakhalin
HC Tambov: 5 ( 1 3 1 )
Sakhalin: 4 ( 0 3 1 )
FT
HC Zubr Prerov
1 - 4
Zlin
HC Zubr Prerov: 1 ( 0 1 0 )
Zlin: 4 ( 2 1 1 )
FT
Hokki
2 - 3
Jokipojat
Hokki: 2 ( 2 0 0 )
Jokipojat: 3 ( 0 0 3 )
FT
IPK
1 - 6
KalPa
IPK: 1 ( 1 0 0 )
KalPa: 6 ( 3 0 3 )
FT
Jokerit
1 - 3
SKA St. Petersburg
Jokerit: 1 ( 0 0 1 )
SKA St. Petersb: 3 ( 0 1 2 )
FT
Koelner Haie
2 - 3
SCL Tigers
Koelner Haie: 2 ( 0 1 1 )
SCL Tigers: 3 ( 2 0 1 )
FT
Kometa
4 - 2
Spartak Moscow
Kometa: 4 ( 0 2 2 )
Spartak Moscow: 2 ( 0 1 1 )
FT
Kristall Saratov
3 - 4
Dizel Penza
Kristall Sarato: 3 ( 1 0 2 )
Dizel Penza: 4 ( 1 1 2 )
FT
Lokomotiv Yaroslavl
5 - 3
Severstal Cherepovets
Lokomotiv Yaros: 5 ( 1 1 3 )
Severstal Chere: 3 ( 1 2 0 )
FT
Lokomotiv Yaroslavl 2
0 - 2
Belgorod
Lokomotiv Yaros: 0 ( 0 0 0 )
Belgorod: 2 ( 0 0 2 )
FT
Luleaa
0 - 4
Kaerpaet
Luleaa: 0 ( 0 0 0 )
Kaerpaet: 4 ( 0 3 1 )
FT
MAC Budapest
1 - 3
Vienna Capitals
MAC Budapest: 1 ( 1 0 0 )
Vienna Capitals: 3 ( 1 0 2 )
FT
Malmoe
2 - 4
Linkoeping
Malmoe: 2 ( 1 1 0 )
Linkoeping: 4 ( 0 3 1 )
FT
MHC Dynamo
0 - 3
Dynamo St. Petersburg Juniors
MHC Dynamo: 0 ( 0 0 0 )
Dynamo St. Pete: 3 ( 2 1 0 )
FT
MMKS Podhale Nowy Targ
4 - 3
Dubnica
MMKS Podhale No: 4 ( 0 3 1 )
Dubnica: 3 ( 1 1 1 )
FT
Mora
1 - 2
Leksands
Mora: 1 ( 0 0 1 )
Leksands: 2 ( 1 0 1 )
FT
Neftyanik Almetyevsk
4 - 2
Torpedo
Neftyanik Almet: 4 ( 0 1 3 )
Torpedo: 2 ( 1 0 1 )
FT
Nitra
5 - 2
Vsetin
Nitra: 5 ( 2 0 3 )
Vsetin: 2 ( 1 1 0 )
FT
Nove Zamky
2 - 3
Dukla Jihlava
Nove Zamky: 2 ( 0 1 1 )
Dukla Jihlava: 3 ( 2 0 1 )
FT
Roegle
6 - 2
Oerebro HK
Roegle: 6 ( 4 1 1 )
Oerebro HK: 2 ( 0 1 1 )
FT
Ryazan
3 - 4
HC Rostov
Ryazan: 3 ( 1 0 2 )
HC Rostov: 4 ( 2 2 0 )
FT
SKA-1946
2 - 0
Krasnaya Armiya
SKA-1946: 2 ( 1 0 1 )
Krasnaya Armiya: 0 ( 0 0 0 )
FT
Slavia Prague
2 - 1
Benatky nad Jizerou
Slavia Prague: 2 ( 0 1 1 )
Benatky nad Jiz: 1 ( 0 1 0 )
FT
Sokol Krasnoyarsk
2 - 1
Altay Barnaul (VHL)
Sokol Krasnoyar: 2 ( 0 2 0 )
Altay Barnaul (: 1 ( 0 1 0 )
FT
Sparta Sarpsborg
1 - 5
Stjernen
Sparta Sarpsbor: 1 ( 0 1 0 )
Stjernen: 5 ( 2 2 1 )
FT
Sport
2 - 3
Bjoerkloeven
Sport: 2 ( 1 1 0 )
Bjoerkloeven: 3 ( 2 0 1 )
FT
Stalnye Lisy
0 - 0
Kuznetskie Medvedi
Stalnye Lisy: 0 ( )
Kuznetskie Medv: 0 ( )
FT
TPS
2 - 5
Tappara
TPS: 2 ( 0 0 2 )
Tappara: 5 ( 1 4 0 )
FT
Yermak Angarsk
0 - 0
Metallurg Novokuznetsk
Yermak Angarsk: 0 ( )
Metallurg Novok: 0 ( )
FT
Znojmo
3 - 2
Karlovy Vary
Znojmo: 3 ( 1 0 2 )
Karlovy Vary: 2 ( 1 1 0 )
FT
Zvezda Chebarkul
4 - 2
Tolpar
Zvezda Chebarku: 4 ( 2 0 2 )
Tolpar: 2 ( 1 1 0 )
FT
Zvolen
4 - 2
Klagenfurter AC
Zvolen: 4 ( 0 2 2 )
Klagenfurter AC: 2 ( 0 1 1 )
OT
Ak Bars Kazan
2 - 3
Neftekhimik Nizhnekamsk
Ak Bars Kazan: 2 ( 0 1 1 0 )
Neftekhimik Niz: 3 ( 0 2 0 1 )
OT
Graz 99ers
1 - 2
Banska Bystrica
Graz 99ers: 1 ( 0 1 0 0 )
Banska Bystrica: 2 ( 1 0 0 1 )
OT
MHC Spartak
2 - 1
Kapitan Stupino
MHC Spartak: 2 ( 1 0 0 1 )
Kapitan Stupino: 1 ( 0 1 0 0 )
Mexico - Copa MX:: apertura group 2 August 16
Mexico - Copa MX:: apertura group 5 August 16
Mexico - Copa MX:: apertura group 6 August 16
Mexico - Copa MX:: apertura group 9 August 16
Baltarusija - Cup:: group B August 16
FT
Baltarusija U18
0 - 8
Lida
Baltarusija U18: 0 ( 0 0 0 )
Lida: 8 ( 5 0 3 )
FT
Khimik Novopolotsk
5 - 2
Mogilev
Khimik Novopolo: 5 ( 1 3 1 )
Mogilev: 2 ( 0 0 2 )
FT
Lokomotiv Orsha
3 - 1
Vitebsk
Lokomotiv Orsha: 3 ( 0 2 1 )
Vitebsk: 1 ( 0 1 0 )
Anglija - EFL Cup August 16
International - Friendlies August 16
USA - National Women's Soccer League August 16
Kenya - Premier League August 16
Lažybos internetu